Орчард Роуд

98

Orchard Road з англійської дослівно перекладається як «дорога фруктового саду». Вона була названа на честь садів і плантацій, до яких раніше вела. Перші будинки стали з’являтися тут тільки з 1860 року, але їх мережа швидко розросталася. Orchard Road стала настільки популярною, що навіть король Сіаму зупинявся в одному з тутешніх будинків.

На північній стороні Orchard Road знаходиться ботанічний сад. А на стику Scotts Road і Orchard Road знаходиться TANGS, перший престижний універмаг в Сінгапурі. Спустившись вниз по вулиці, Ви побачите ще одного «ветерана» бізнесу: супермаркет Cold Storage.

На цій вулиці Ви знайдете величезну кількість магазинів, готелів, цілі ланцюжки кафе, ресторанів і клубів. Вибір настільки величезний, що перераховувати всі заклади безглуздо. Тут можна знайти страву будь-якої кухні і одяг будь-якої марки. Для туристів-шопоголіків Orchard Road стане справжнім раєм, так як на всьому її протязі в період розпродажу можна купити речі за дуже низькими цінами. І ще один маленький бонус – магазини тут працюють до 23:00.