Острів Налагурайду

206

Відпочивали в цьому готелі з 21 по 28 червня 2014р. Чудовий острів, чудовий готель, гостинний і доброзичливий персонал.
Летіли ми вночі боїнгом 777-300 авіакомпанії Трансаеро. Літак дуже просторий. Летіли ми майже 9 годин. Після виходу з літака і проходження митниці, нас проводили в сусідню будівлю аеропорту і приблизно через півтори години ми вже були в маленькому літаку для транспортування на “транзитний” острів. Переліт на маленькому літаку займає приблизно 30 хвилин. Приземлилися ми в маленький аеропорт в якому нікого більше не було (крім пасажирів). Нас швидко розподілили по машинам і відвезли на пристань для подальшого транзиту вже на катерах. Ще хвилин 20-30 і ми вже причалили до острова нашого готелю. По дорозі на ресепшин нам дали вологі рушники а потім рознесли кокосовий сік в келихах. Після заповнення картки відпочиваючого, нам принесли ключі, картку гостя і нас відвезли в наш бунгало.
Пляж скрізь піщаний з коралового піску (знаходиться на пляжі без окулярів не можливо, це приблизно теж саме як дивитися на чистих сніг в сонячну погоду). На різних пляжах різні риби. І за розміром і за формою. Ближче до вечора до берега починають прибувати акули (30-50 см в довжину). Самий чудовий пляж – близько спорт центру (водні види спорту) – практично ні хвиль, ні шматочків коралів, ) чиста і прозора вода, і на подив дуже мало людей. Вода завжди тепла. Тепла в буквальному сенсі цього слова
Ми брали напівпансіон. Звичайно їжа одноманітна, але мені сподобалося як готують, а якщо ще присолити то взагалі чудово.Обідали ми в Італійському ресторані і в ресторані Морепродуктів. Обід виходив від 40 до 70$ на двох. Сувеніри звичайно краще купувати в аеропорту, вибір більше, але можна і на острові. На острові за весь час перебування ти ні за що не розплачуєшся. Будь-які покупки заносяться на твій рахунок і за все ти розраховуєшся при виїзді. Купити за готівку або дешевше дійсно ніде і нічого не можна.