Озеро Хевіз

285

Озеро Хевіз – найбільше в світі природний біологічно активну термальне озеро. Воно знаходиться серед пагорбів південно-західного Задунайського міжгір’я. Чудові цілющі властивості місцевої води були відкриті ще римлянами. Термальна вода в комплексі з фізіотерапевтичними процедурами сприяють лікування практично всіх хвороб опорно-рухового апарату і ревматичних захворювань.

Унікальність озера полягає в тому, що вода в ньому повністю оновлюється за 28 годин – настільки потужний підводний джерело його живить. Навіть взимку температура води не опускається нижче +26 градусів, тому відпочивати тут можна в будь-який час року. До складу води входить безліч мікроелементів, причому в такому співвідношенні, яке максимально сприятливому для людини. Перебувають у воді мільйони бульбашок газу і частинки донного мулу, прозваного як “лупа Хевіза”, створюють ефект мікромасажу шкіри.

До речі, іл тут теж володіє яскраво вираженими лікувальними властивостями, тому його використовують для лікарських і косметичних процедур. З-за високої температури води в озері практично відсутня тваринний і рослинний світ. І лише єдине рослина прикрашає його водну гладь – дивовижної краси рожеві латаття, завезені сюди з Індії.

Навколо озера зосереджена велика кількість медичних і спа-центрів. Тут працюють чудові фахівці, які можуть скласти індивідуальну програму оздоровлення з урахуванням ваших побажань.