Екскурсійне агентство в Одесі

3-6-2020
Картинки по запросу "Екскурсії в Одесі"


Сама по собі Одеса вже є пам’яткою. Це місто унікальний і колоритний, дивний і неповторний. Основна маса визначних пам’яток знаходиться в центрі Одеси. Тому найкраще влаштувати пішу прогулянку і оглянути всі їх по порядку. Починати прогулянку краще з Грецької площі, поступово просуваючись у бік вулиці Преображенської. Тут погляду відкриється найбільший православний храм Одеси — Спасо — Преображенський Кафедральний Собор. В даний час Спасо — Преображенський Собор — це гордість одеситів і одна з головних визначних пам’яток міста. Навколо нього розкинувся сувенірний ринок, який раніше розташовувався в міському саду на вулиці Дерибасівській. Недалеко від собору демонструють свої роботи одеські художники. Також хочемо вам порекомендувати https://love-odessa.od.ua/

Дерибасівська вулиця — це серце Одеси. Спочатку вулиця називалася на честь Хосе де Рібаса. Його будинок розташовувався на цій вулиці. В довжину і ширину Дерибасівська не дуже велика вулиця. Вона не має спуску до моря, але в ній є стільки всього загадкового і заворожливого. Саме з — за цього вона стала легендарною вулицею Одеси. Всі, хто бував на цій вулиці, відчували спокій, домашній затишок і безтурботність. Вона полонить своєю унікальною архітектурою, безліччю затишних кафе, відсутністю гучних машин. Кожен знаходить у ній щось, щоб закохатися раз і назавжди. На початку вулиці Дерибасівській гості міста побачать цікавий пам’ятник Йосипу де Рібасу, на якому він зображений з планом Одеси в руках і спирається на лопату. Недалеко від Дерибасівської, між вулицями Гаванній та Преображенської, розташований перший парк Одеси. Новий парк прикрашений співаючим фонтаном. Проведена реставрація круглої критої сцени, на якій в даний час часто влаштовуються концерти симфонічних оркестрів. У міському саду Одеси безліч визначних пам’яток.

Деякі з них є справжніми символами Одеси. Серед них пам’ятники лева і левиці з левенятами, пам’ятник Леоніду Утьосову, якого дуже шанують в Одесі, пам’ятник спортсмену і пілоту початку ХХ століття Сергію Уточкіну, а також монумент Ільфа і Петрова. На вулиці Ланжеронівській обов’язково варто подивитися справжній шедевр архітектури — Одеський оперний театр. Це перший театр в Новоросії та Одесі за часом споруди, популярності та значенням. Глядацький зал витриманий в стилі пізнього французького рококо. У будь-який куточок залу чути навіть шепіт зі сцени, завдяки унікальної акустики і підковоподібний формі залу. Одеса дихає затишком, наповнюється сонцем і радістю. Гості міста в захваті від неповторної позитивної атмосфери цього міста.
Поїздка до Одеси — це маса можливостей для здобуття позитивного настрою і справжнього натхнення. ua — активне посилання на джерело обов’язкове.

За матеріалами: https://love-odessa.od.ua/