Памятник фотографу

0
9

Проходячи по вулиці Мала Садова, зверніть свою увагу на чудову бронзову статую фотографа, який тримає під парасолькою камеру, встановлену на тринозі. За нею ховається бронзовий англійська бульдог, привітно посміхаючись гостям і жителям міста. Пам’ятник був встановлений в центрі Санкт–Петербурга 25 січня 2001 року, його виконали за проектом скульптора Б. А. Петрова і архітектора Ст. Л. Домрачева на кошти, виділені міським бюджетом. Висота монументу становить 2,5 метра.

Місце для цієї елегантної скульптури було обрано невипадково, саме тут, на Малій Садовій, в будинку номер 3, з другої половини ХХ століття і до 1930-х років перебувала фотостудія Булла — відомої династії фотомайстрів. На їх роботах увічнені популярні політики, вчені, художники, а також деякі важливі події російської історії і шедеври неповторною Петербурзької архітектури, багато з яких вже давно втрачені.

У часи блокади біля пам’ятника була встановлена величезна фотовитрина, в якій щотижня змінювалася фотохроніка. В наші дні в місті існує повір’я, що тих, хто сфотографується під праву руку з бронзовим фотографом, а потім візьме його за мізинець, чекає фінансове благополуччя і успіх у всіх починаннях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here