Парк Набк

131

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 24 534

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Національний парк Набк охоплює узбережжі Затоки Акаба і його внутрішні райони між містами Шарм-ель-Шейх і Дахаб. На цій унікальній території площею 600 квадратних кілометрів розкинулися системи ваді, піщані дюни, алювіальні рівнини і соляні болота, де мешкає безліч видів тварин і рослин.

Тут мешкають газелі, жиряки, гірські козли і лисиці, а також різноманітні рептилії і безхребетні. Любителям птахів особливо сподобається спостерігати за чаплями, колпицами, скопами, чайками, крачками і лелеками. Але найбільший інтерес для туристів у парку Набк представляють різноманітні рослини: їх тут налічується понад 130 видів. Одним з таких рослин є мангрове дерево. На зворотному боці листя цих дерев – сіль, адже ростуть вони в солоній морській воді. Переробляючи солону воду в прісну, дерева мангр виділяють сіль на листках. Тільки в парку Набк існує ціла Мангрова гай.

Берег парку виходить до затоки Акаба, звідки видно острів Тиран. Затоки і лагуни неземної краси, де на мілководді снують кальмари і маленькі мурени, останки корабля «Марія Шредер», викинутого штормом на риф, – далеко не повний список того, що можна подивитися на березі.

За бажанням можна поплавати на рифах з маскою і трубкою. Відносно невелика глибина в поєднанні з справжнім лабіринтом з стовпових коралів, невеликі гроти і колодязі, підводні галявини з водоростей і велика кількість великої риби ідеально підходять для любителів дайвінгу.