Печера Дім

0
7

Печера була виявлена в 1986 році. Довгі роки в ній працювали спелеологи та археологи. Для відвідування туристів вона стала доступна через 12 років.

Отже, сама печера розташована вертикально на глибині 350 метрів. Її довжина понад 400 метрів. Печера являє з себе чотири галереї, що кожна гарна і цікава по-своєму. Цілий рік температура в печері трохи менше 20 градусів при вологості 90%.

Перша галерея усипана керамічними осколками. Звід залу надзвичайної краси. Другий зал багатий величезною кількістю сталагмітів і сталактитів. Вони всюди — на стінах, підлозі і навіть звисають зі стелі у вигляді бурульок. Третя галерея з’єднана з другої невеликим вузеньким проходом. Але для туристів тут давно проведено електрику, так що залізти в печеру, глибше буде не так страшно. Там представлено ще більше сталактитів, який перемішані разом з вапняною туфой. У четвертому гроті погляду цікавих відкриваються людські останки. З-за солі і підвищеної вологості вони добре збереглися, не дивлячись на те, що їм вже не одне сторіччя років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here