Перша пішохідна вулиця

0
8

Перша пішохідна вулиця знаходиться в центральній частині міста Санья, розташованого на півдні китайського острова Хайнань. Сприятливий клімат і розташування на березі моря зробили Санья одним з найпопулярніших курортів Китаю.

На початку вулиці розташований єдиний в місті Макдоналдс, допомагає туристам зорієнтуватися в незнайомому місті.Вулиця являє собою суміш центральній пішохідній вулиці, наявної практично в кожному місті, і сучасного торгового центру. Багато відвідують Китай туристи поєднують подорожі з покупками, чому сприяють невисокі ціни і величезний вибір товарів на будь-який смак. По обидві сторони Першої пішохідній вулиці розташовані численні бутіки і магазини, але тут також можна просто гуляти, насолоджуючись сяйвом вечірніх вогнів і святкової курортної атмосферою.

Тут можна знайти різну одяг, сувеніри, електроніку та інші товари китайських і світових брендів. Ціни не дуже відрізняються від російських, проте тут можна знайти по-справжньому ексклюзивні речі, а деякі продавці зовсім не проти поторгуватися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here