Пивоварний завод «Козел»

34

Велке Поповіце — невелике містечко в Чехії, недалеко від Праги, всесвітню популярність якому приніс звичайний козел, а вірніше — його зображення на етикетці пивної. Побачивши пляшку з такою наклейкою, любитель пива не зможе пройти мимо. Він знає – пиво в ній буде відмінного смаку.

Історія пива марки «Велкопоповецкий козел» почалася дуже давно — ще в XVI столітті, коли з’явилося перше згадування про звареному тут напої і про його відмінний смак. Кажуть, що пиво в цих місцях здавна монахи варили, але справжнє виробництво цього пінного напою почалось у 1874 році з будівництвом нового заводу. А знамениту намалював емблему невідомий французький художник в подяку за місцева гостинність.

На сьогоднішній день — це сучасне виробництво, з максимально автоматизованими процесами, де втручання людини мінімально. Зовні будівля пивоварні зберегло історичну особу і належить до ряду найбільш красивих виробничих будівель Чехії. Сьогодні тут виробляють 4 види пива: світле, середнє, преміум і темне. Відмінною особливістю тутешнього пива є його тонкий цитрусовий аромат, а світле пиво здобуло понад 20 нагород на міжнародних конкурсах.