Плато Лаго-Наки

27

Плато Лаго-Наки — унікальний природний регіон на Західному Кавказі, утворений рядом гірських масивів і хребтів. Плато знаходиться на висоті 2000 метрів, частково оточене горами, чия висота досягає 3200 метрів. Розташоване плато між хребтом «Кам’яне поле» на південно-сході і горою Абадзеш на південно-заході.

Плато Лаго-Наки відрізняється різноманітністю пейзажів, природних рельєфів і, звичайно ж, рослинного світу. Альпійські луки тут усипані чудовими квітами, а вгорі кружляють сніжинки. Дорога, що веде з плато, може привести і до печер, і до висячої долини, яка називається Жолоб. Славиться плато великою кількістю лікувальних трав і рослин, а тутешній мед відрізняється чудовим ароматом і різноманітними цілющими властивостями.

Ці місця чудово підходять для активного відпочинку (плато славиться своїми гірськолижними спусками), а також для спокійних прогулянок і усамітнення з природою. Цікаві знахідки чекають тут спелеологів, популярний відпочинок на Лаго-Наки у альпіністів і дельтапланеристів.