Площа Конституції

0
4

Площа Конституції, або площу Синтагма, мабуть, головна площа країни. Вона знаходиться в центрі Афін, неподалік від Акропольского пагорба. Тут завжди багатолюдно. Багато в чому тому, що в околицях площі знаходиться безліч визначних пам’яток.

Головною прикрасою самої ставний і імпозантної площі Конституції є будівлі грецького Парламенту (споруда 19-20 століть). Напроти нього розташований Пам’ятник невідомому солдату, біля якого в почесній варті постійно стоять двоє гвардійців в дуже оригінальних костюмах. До речі, традиція зміни варти солдатів національної гвардії пішла від баварського короля Атона (Оттона) I. Саме його резиденцією було колись будівля нинішнього парламенту.

Ще одним знаменитим місцевим будинком є фешенебельний готель Гранд Бретань, де зупиняються знаменитості та гості найвищого рангу.

За час свого існування площа бачила багато: прийняття грецької конституції в 1843 році, привітання короля і принца Георга I, тут в 1864 році Греція була проголошена «коронованої республікою», тут же відбуваються численні мітинги активістів нинішнього сторіччя.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here