Пляж Агія Пелагія

0
3

Пляж Агія Пелагія розташований на острові Крит, Греція. З’явився він після того, як компанія «Капсіс» побачила величезний потенціал і почала створювати і розкручувати чарівне місце, яке є одним з найбільш розкішних місць для відпочинку в Греції.

Пляж Агія Пелагія є справжнім раєм для тих людей, які просто мріють спокійно відпочити на березі моря. Сам пляж — це вузька смуга піску, яка дуже добре захищена від вітрів, із-за чого море тут майже завжди спокійне, і на самому пляжі теж дуже тихо завдяки такому захисту. Погана погода взагалі тут є великою рідкістю. Також можна відзначити дуже красивий колір води і легкий вхід у воду, а також те, що пляж підходить для сімей з маленькими дітьми.

Біля пляжу є красиві і затишні готелі, а трохи далі можна знайти житло трохи дешевше. Відпочиваючі можуть брати напрокат катамарани, пляжні парасольки, шезлонги – загалом все, що може знадобитися для комфортного відпочинку на березі. Також біля вузького пляжу одна за одною розташовані таверни, бари і кафе, в яких можна спробувати найпопулярніші місцеві страви та напої.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here