Пляжі Санура

221

Санур – це чудове місце, яке знаходиться на південно-сході острова Балі. Місцеві пляжі – це приблизно 15 км дрібного білого піску, оточені кораловими рифами і численними бірюзовими лагунами. Вода в бухті гладка, як дзеркало, що досягається за рахунок виступи скель, який блокує доступ хвиль. Сюди можна дістатися з Денпасара, поїздка на автомобілі займе близько 5-10 хвилин.

Пляжі Санура вважаються чудовим місцем для споглядання сходів і заходів. Саме вони принесли острову Балі всесвітнє визнання і популярність. Купання в тутешніх водах доставить вам величезне задоволення. Якщо ви є прихильником активного відпочинку, то зможете покататися на віндсерфінгу або водних лижах, а також водному мотоциклі і катамарані,а також зайнятися дайвінгом.

Слід зазначити, що пляжі Санура — це не тільки кілометри білосніжного теплого піску, а ще й захоплюючі місця для допитливих туристів, так як тут знаходиться досить багато стародавніх храмів Індонезії. Завдяки своїм ресторанам, хорошим готелям і розвиненій інфраструктурі, пляжі все більше приваблюють любителів сімейного відпочинку.