Поділ Район

125

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 3 419

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Поділ, історичний район Києва, один з найдавніших, розташований уздовж Дніпра. Тут — нескінченний простір для прогулянок і занурення у давні часи великого торгового міста.

Для більшого ознайомлення з історією району і міста можна відвідати Музей Магдебурзького права на Поштовій площі, постійна виставка якого присвячена історії самоврядування в Києві. В одній з найстаріших будівель Подолу знаходиться Музей гетьманства, де можна більше дізнатися про долі таких відомих особистостей, як Іван Мазепа і Богдан Хмельницький.

Ще один маленький будиночок приховує в собі унікальний Музей-аптеку, де можна не тільки насолодитися відповідним інтер’єром, подивитися на старовинні препарати і склянки, але і придбати мило, виготовлене як в XIX столітті.

На Контрактовій площі знаходиться стародавній фонтан «Самсон» — улюблене місце для зустрічей. На даху над ним знаходяться сонячні години. Недалеко розташована «Києво-Могилянська академія» — третій найстаріший вуз України.

Складно виділити щось, заради чого тут необхідно побувати. Поділ — самостійний орган, а точніше серці Києва. Ви можете щось упустити з визначних пам’яток, але атмосфера цього району залишить свій слід, варто по ньому просто погуляти.