Полтава – Залізний Порт

5-11-2020

Інфраструктура селища з кожним роком розвивається і поліпшується, і тепер Залізний Порт можна віднести до дуже популярному курорту. Тут є багато цікавих і незвичайних атракціонів на будь-який вік, невеликий аквапарк, прокат шезлонгів, з селища можна з’їздити на ознайомчі екскурсії по околицях. У центрі селища розташований ринок, де ви зможете купити вигідно свіжі продукти харчування: фрукти, рибу, овочі та інше. Також є величезний вибір сувенірів.
Яке житло пропонує в 2020 році відпочиваючим Залізний Порт? Також хочемо вам порекомендувати полтава кирилловка з туристичній компанією «ЮГ Тур».

Туристична компанія «ЮГ Тур» пропонує поїздки з Полтава – Залізний Порт автобусом люкс класу. При цьому ми можемо підібрати для вас і житло на будь-який смак, наприклад, в цьому селищі надаються такі види проживання:

готелі;
готелі;
міні-пансіонати;
гостьові будинки;
пансіонати; (Зелений Едем; Панама; Хвиля.)
приватний сектор.

Цінова політика наданого житла дуже широка: від найдорожчих номерів в шикарних готелях зі всілякими зручностями (телевізор, холодильник, Wi-Fi, кондиціонер) до бюджетних кімнат в приватному секторі теж різного рівня. На більшості баз відпочинку для дітей надаються знижки.

У залізному Порту люблять відпочивати не тільки українці, сюди приїжджають туристи з Молдови, Білорусії, Росії і т.д.
Що корисно знати про море і природу Залізного Порту?

Перевагою цього селища є відкрите море, яке дуже непередбачувано. Сьогодні воно може бути спокійним, а вже завтра штормитиме з неймовірною силою. Точно так само швидко воно заспокоюється, і не залишається і сліду від бурхливих хвиль. Це пояснюється тим, що берегова лінія моря в Залізному Порту рівна без заток і бухт.

Морські пляжі в селищі в основному піщані з домішкою дрібних черепашок.

Можна сміливо заявити: відпочинок в Залізному Порту – це відмінний варіант для літнього часу.

Шановні туристи, вирушайте на морський відпочинок в Залізний Порт з турагентством «ЮГ Тур» і незабутній відпустку вам забезпечений!