Порт Пальма-де-Майорка

106

Порт Пальма-де-Майорки – центральна гавань Балеарських островів, що відрізняється високою екологічністю, функціональністю і природною красою.

Площа порту – 73.530 квадратних метрів, його акваторії – 27.800 квадратних метрів. Порт володіє власним флотом та 200 причалами довжиною від 12 до 50 метрів. Адміністрація порту Пальма=де-Майорки, незважаючи на високу інтенсивність транспортних та інших операцій, дуже ревно ставиться до збереження унікальної природи узбережжя і чистоти навколишнього середовища. Тому екологія порту відповідає найвищим міжнародним стандартам, а сам він у зв’язку з цим удостоєний таких почесних нагород як Блакитний Прапор і Золотий сертифікат lloyd’s.

Основний напрямок діяльності порту – забезпечення зв’язку з материком і островом Менорка, звідси щодня ходять суду до Барселони, Валенсії, і Маон на Ібіцу. Крім того, порт займається орендою яхт і причалів, чищенням і ремонтом суден, наданням послуг дайверів, і, звичайно, самим різноманітним сервісом для туристів.

Порт має розвиненою допоміжною інфраструктурою, дуже зручною для відпочиваючих і включає в себе кафе, ресторани, магазини, нічні клуби, супермаркет і навіть фітнес-центр і казино. Звідси також можна швидко дістатися пішки до двох прекрасних пам’яток Пальма-де-Майорки – Кафедрального собору і замок Бельвер.

Знаходиться порт на одній з найкрасивіших набережних світу – Paseo Maritimo, яка, як дорогоцінна оправа, обрамлює топазово-бірюзову воду дивовижної чистоти. Вгору від набережної підносяться мальовничі зелені схили пагорбів. Все в цьому дивовижному місці випромінює неквапливу, доброзичливу і сонячну середземноморську енергетику.