Правила польоту на пароплані

5-28-2021

Звичайно, є маса способів отримати бажане. Можна зібрати зі старих деталей мотоцикл без глушника і ганяти по нічних вулицях, лякаючи котів і пізніх пішоходів. Або купити маз, підготувати його відповідно і брати участь в якомусь ралі по пустелі. Також хочемо порекомендувати більш цікавий спосіб відпочинку , це політ на параплані Луцьк , тут найкращі спеціалісти які навчать та підскажуть Вам та доступні ціни.

Однак є більш красивий спосіб отримати нові, абсолютно приголомшливі враження і навички – це політ на параплані. А якщо мила вашому серцю техніка не бажає вас відпускати, то можна навчитися літати на мотопараплані або як кажуть – парамоторе, тобто на параплані з мотором.

Що таке мотопараплан-парамотор

Парамотор по суті ранцевий двигун (такий же компактний, як показують у фантастичних фільмах, з повітряним гвинтом, прикритим спеціальною захисною латами), що розкручує повітряний гвинт, який створює тягу дозволяє розганяти крило параплана до появи підйомної сили. Звичайно, конструкція парамотора важче і дорожче, ніж звичайний параплан, проте парамотор зробить вас незалежним від висхідних повітряних потоків, адже ви самі будете створювати цей самий потік.

Особливості польотів на мотопараплані

Якщо ви вже літали на звичайних парапланах, освоїти мотопараплан вам буде нескладно. Однак у польотів на ньому є свої особливості, які необхідно враховувати.

По-перше, додаткова вага парамотора створює більш серйозне навантаження на крило, тому всі небезпечні режими польоту параплану протікають швидше і агресивніше, ніж в безмоторному варіанті. І якщо для польотів на звичайному параплані потрібен вітер середньої сили і термічні або динамічні висхідні потоки, то мотопараплану вони тільки заважають. Тим більше, що параплан – це не вантажівка який вимагає тільки зупинки машини і потрібних інструментів, в повітрі вирішувати виникаючі проблеми набагато складніше.

По-друге, пілот повинен якомога обережніше змінювати режими роботи парамотора, оскільки різкі перепади можуть привести до розгойдування системи і викликати аварійну ситуацію. При цьому швидко обертається гвинт мотора являє собою додаткову небезпеку.

По-третє, незважаючи на те, що для польотів з парамотором можна використовувати практично будь-який параплан, краще все-таки підібрати крило з тих, які спеціалізовані фірми-виробники розробляють спеціально для мотопарапланів.

Це далеко не повна інформація, всі ці три моменти вимагають додаткових роз’яснень, а більше інформації про польоти з парамотором ви знайдете на сайті paramotor.me!