Проспект Руставелі в Тбілісі

0
8

Проспект Руставелі (до 1918 року Головінський проспект) — центральний проспект Тбілісі довжиною 1.5 км , названий на честь середньовічного грузинського поета Шота Руставелі.

За значущістю для міста цю вулицю можна порівняти з такими головними вулицями як Невський у Петербурзі та Єлисейські поля в Парижі, але у цього проспекту свою особливу чарівність.

На проспекті знаходиться безліч визначних пам’яток: пам’ятники, бюсти, статуї, фонтани, музеї, театри, храми, магазини, художній салон — місце виставок та вернісажів, головний кінотеатр міста.

Протилежну, парний бік проспекту, можна умовно назвати «торговельною». Тут знаходяться безліч магазинів, сувенірних крамниць, кафе і ресторанів, тому вона значно людніше. Але і тут є будови, що звертають на себе увагу — Президія Академії наук Грузії і Спілка кінематографістів розташовані в будівлі з колонадою в італійському стилі, Міністерство Юстиції, колишній Будинок офіцерів.

Не можна упустити можливість і не заглянути у фірмовий магазин «Боржомі» і магазин справжніх грузинських вин.

Особлива тутешня визначна пам’ятка — неймовірно популярний магазин вод «Лагідзе». Тут можна випити мінеральну воду з найрізноманітнішими сиропами з фруктів і трав. А так само недорого і смачно перекусити місцевої випічкою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here