Пустеля Ваді Рам

0
9

Пустеля Ваді Рам так само відома як Місячна долина, знаходиться в 60 км від Акаби. Ландшафти її найрізноманітніші: гориста місцевість з глибокими каньйонами плавно переходить в окремі рівнини з низенькими кущами і деревами. Ваді Рам відома своїми скелями-хмарочосами, які облюбували альпіністи зі всього світу.

Найвищим піком-хмарочосом є гора Розум ад-Міти, висота якої досягає 1830 метрів, і піднятися на неї можуть далеко не всі альпіністи, що володіють професійним досвідом. На території деяких каньйонів знаходяться стародавні колодязі з наскальними малюнками, яким більше чотирьох тисяч років. Особливо захоплюючим буде відвідування кам’яного мосту Бурда, представляє з себе скелю трохи більше півметра завширшки, що сполучає боку глибокого каньйону на висоті 35 метрів.

Дослідити пустелю Ваді-Рам можна кількома способами. Наприклад орендувати позашляховик з водієм гідом, щоб протягом дня оглянути головні краси. Або подорожувати кілька днів з гідом на верблюді, ночуючи в бедуїнському наметі під зірками, спробувати місцеву кухню, приготовлену на вогнищі. Є навіть можливість подорожі через пустелю на повітряній кулі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here