Пятигорська канатна дорога

201

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 632

П’ятигорська канатна дорога була побудована в 1971 році. Її конструкція унікальна тим, що не має опор. Відстань, яку проходить вагончик від початкової станції до пункту призначення, одно 964 метрам. На це буде потрібно близько 3-х хвилин. Вагончики з нижньої та верхньої станцій виходять одночасно і мають однакову швидкість, оскільки дорога працює за принципом маятника. Вагончики суцільнометалеві, з вікнами з органічного пластику, в кожному з них може розміститися 20 осіб.

На нижній станції канатної дороги можна побачити гору Машук, яка є символом міста, оскільки він розташований біля самого підніжжя. Під час підйому вгору вагончик буде зупинятися 5 разів, для того, щоб можна було встигнути розглянути прекрасні пейзажі, що відкриваються з висоти пташиного польоту. Звідси можна побачити Ельбрус і ланцюг Кавказьких гір. На схилі гори Машук ви побачите Лазаревскую церква і старе П’ятигірське кладовище, розташоване біля неї.

З верхньої станції, розташованої на Машукской вершині, вам буде видно всі околиці. Відкриються види на п’ятиглаву гору Бештау і степ, по якій, звиваючись, стрічка річки Подкумок йде до Георгиевску.

Канатна дорога працює цілий рік, з 10 ранку і до 6 вечора, вирушаючи в подорож, не забудьте одягнутися тепліше, так як погода на вершині може значно відрізняться.