Ресторан At.mosphere

0
13

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 16 761

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

У дубайському хмарочос Бурж-Халіфа знаходиться відразу три оглядових майданчики – на сорок третьому, сімдесят шостому і сто двадцять четвертому поверхах. Найбільшою популярністю користується оглядовий майданчик At the Top, розташована на сто двадцять четвертому поверсі. А на два поверхи нижче знаходиться найбільший висотний у світі ресторан Atmosphere.

Творці цього закладу планували зробити Atmosphere за рівнем комфорту та сервісу порівнянним з самими шикарними яхтами, і їм це цілком вдалося. Що, втім, позначилося і на цінах у цьому ресторані – вони не захмарні, але досить відчутні. Хоча сам ресторан оглядовим майданчиком і не є, однак дорогого коштує трапеза з видом з вікна, розташованого на висоті близько п’ятисот метрів. Кухня ресторану Atmosphere прекрасна, запропоновані страви (в основному стосуються європейської кухні) явно не розчарують відвідувачів.

Варто додати, що комфортабельні оглядові майданчики хмарочоса Бурж-Халіфа оснащені сучасними телескопами, що дозволяють в деталях розглянути потрібну деталь пейзажу, а так само за допомогою високих технологій подивитися, як вона виглядає в різний час доби. Оглядові майданчики хмарочоса Бурж-Халіфа – прекрасне місце для відвідування, яке надовго запам’ятається Вам завдяки поєднанню сучасних технологій, красивих видів і неповторної атмосфери Дубая.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here