Ресторан Barcelo Bavaro Beach

42

Barcelo Bavaro Beach — величезний готельний комплекс, який стоїть на піску одного з десяти кращих пляжів світу. Тут все націлене на організацію ексклюзивного відпочинку для гостей, в тому числі й обслуговування більш ніж в 20 ресторанах.

Ресторани та бари готелю сервірують блюда світових кухонь в супроводі всіляких напоїв. Серед кухонь є домініканська, французька, німецька, японська, китайська, тайська та багато інших. Для вас можуть приготувати страви на барбекю, посмажити м’ясо або рибу на грилі. Якщо ви віддаєте перевагу пасту – ласкаво просимо в ресторан італійської кухні. Меню французького ресторану вишукано і витончено, як і висока мода Франції: сюди варто зайти хоча б для того, щоб отримати естетичну насолоду від мистецтва оформлення страв. Переходячи з одного ресторану в іншій, ви зробите дивовижне гастрономічне подорож країнами світу.

Список пропонованих напоїв рясніє не меншим розмаїттям: коктейлі, алкогольні та безалкогольні, вишукані вина, текіла, джин, кілька сортів пива, фреші – тут є все, щоб остудити жар гарячого півдня або розігріти свою уяву в передчутті чудесного вечора.