Ресторан «У Двох кішок»

0
3

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 19 360

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Ресторан «У Двох кішок» розташований у центрі Праги, недалеко від Староміської площі (Staroměstského náměstí). Щовечора тут ви зможете насолодитися живою музикою — почути гру гармоніста. Якість їжі і пива перевірено тисячами клієнтів, які постійно приходять в цей ресторан не лише скуштувати вишукані страви, але і просто забігають випити кухоль пива.

В ресторані «У двох кішок» готують страви справжньої чеської кухні з 1726 року. Він досить популярний у місцевих жителів — майже кожен скаже вам, де це «У двох кішок» (U Dvou koček). Звичайно, на Вугільному ринку (na Uhelném trhu) «Дві кішки» стали символом хорошої їжі і хороших напоїв. Гострий смак знаменитого на весь світ Праздроя з готичного склепу «У двох кішок» здобув популярність далеко за межами чеської столиці.

Популярності місця також, безумовно, сприяє зручне розташування і справжня старовину будівлі. Знавець розрізнить тут кілька архітектурних стилів, а мальовничо сполучені різнорідні елементи навіють на любителя старовини поетичне натхнення. При реставрації, закінченою в 1941 році, чуйна рука архітектора Франтішка Червоного (Františka Krásného), не тільки нічого безоглядно не змінила, але й складне завдання освоїла так, що збережена цілісність та індивідуальність будинку були ще краще представлені.

Відвідувачі оцінять, як в інтер’єр витончено включені старовинні архітектурні деталі, залишок середньої частини старої споруди з вікном. Перед вікном, в оточенні архітектурного середньовіччя, сидять дві кішки. Одна червона, друга зелена. Скляні. Проте око відвідувача, після належної дози тутешнього доброго прохолодного пльзенського пива, може їх не помітити. Кішки сидять високо вгорі, мружаться і когось підстерігають.

Сьогодні «Дві кішки» повернулися до традиційної пивний слави будинку. Тут подають традиційний Праздрой і варять власне пиво. Гурманів сюди приваблює відмінна кухня, пивна з надзвичайно багатим асортиментом пива і власна пивоварня. K дійсним вишукувань відносяться смажена свиняча рулька (vepřové pečené koleno) по-селянськи або гуляш з кабана. А під все це чудово п’ється чеське пиво!

Можна впевнено вважати, що сьогодні будинок «У двох кішок» займає провідне місце серед першокласних старопражских пивних. І нехай так буде завжди.

Режим роботи ресторану: щодня з 11.00 до 23.00.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here