Річка Дальян

121

Річка Дальян — знаменита турецька річка, розташована на південно-заході країни, в провінції Мугла. Річка являє собою популярну туристичну визначну пам’ятку, вона знаменита своєю мальовничою дельтою і цілющими грязьовими курортами.

Річка Дальян — дуже давня, вона з’єднує озеро Кейджегиз з Середземним морем. Щоб насолодитися всією красою цієї річки, для туристів організовуються круїзи на невеликих річкових суднах. По берегах річки можна побачити вирубані в скелях гробниці древніх лікійських правителів — давно розграбовані, але все одно вражаючі своїм віком.

Дельта річки Дальян — дуже розгалужена і мальовнича. Вона являє собою унікальну екосистему, сформовану ще в давнину. Прилеглі до річки землі оголошено національним заповідником. На піщаних пляжах можна побачити рідкісних черепах і блакитних крабів. А нижче за течією розташовані руїни стародавнього міста Кауноса, де можна подивитися на римські лазні, античний амфітеатр і залишки агори.

Безумовно, круїз по річці Дальян залишає незабутні враження. Тут чудові краєвиди природи поєднуються із спадщиною давніх цивілізацій. Краса річки щороку привертає до неї безліч туристів.