Річка Дальян

0
4

Річка Дальян — знаменита турецька річка, розташована на південно-заході країни, в провінції Мугла. Річка являє собою популярну туристичну визначну пам’ятку, вона знаменита своєю мальовничою дельтою і цілющими грязьовими курортами.

Річка Дальян — дуже давня, вона з’єднує озеро Кейджегиз з Середземним морем. Щоб насолодитися всією красою цієї річки, для туристів організовуються круїзи на невеликих річкових суднах. По берегах річки можна побачити вирубані в скелях гробниці древніх лікійських правителів — давно розграбовані, але все одно вражаючі своїм віком.

Дельта річки Дальян — дуже розгалужена і мальовнича. Вона являє собою унікальну екосистему, сформовану ще в давнину. Прилеглі до річки землі оголошено національним заповідником. На піщаних пляжах можна побачити рідкісних черепах і блакитних крабів. А нижче за течією розташовані руїни стародавнього міста Кауноса, де можна подивитися на римські лазні, античний амфітеатр і залишки агори.

Безумовно, круїз по річці Дальян залишає незабутні враження. Тут чудові краєвиди природи поєднуються із спадщиною давніх цивілізацій. Краса річки щороку привертає до неї безліч туристів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here