Риф бухти Макаді

92

Незважаючи на те, що ця курортна зона з 2005 року називається Мадінат Макаді, місцеві жителі за звичкою називають її Макаді Бей. Це ім’я великий, але тихої бухти, в якій вона розташована. Перший готель з’явився тут ще в 1997 році, коли люди відвоювали у Сахари шматочок її володінь і створили рукотворний оазис.

Так як Червоне море навіть у зимові місяці не буває холодніше, ніж + 20 С, тут сподобається любителям водних видів спорту: лиж, кайтсерфінгу, віндсерфінгу і особливо дайвінгу.

Бухта Макаді Бей славиться прекрасними кораловими рифами, а численні дайвінг-центри дозволять насолодитися таємничим підводним світом з максимальним комфортом. Дуже цікавим для професійних дайверів стане кораловий риф, розташований поруч з островом Абу Начиш, так як його протяжність — 1 кілометр, і він відрізняється сильними підводними течіями.

Але є і рифи для новачків, зі слабкими течіями, де можливо занурення на глибину 10 – 20 метрів. Цікаво, що корали не йдуть вниз вертикальною стіною і глибина збільшується плавно. Крім всіх мислимих і немислимих видів коралів, під час занурення можна побачити скатів, сірих рифових акул і барракуд.