Ринок Чатучак

93

На величезній території ринку Чатучак можна купити все. Більше 15 тисяч магазинів пропонують покупцям весь перелік існуючих у світі товарів — від екзотичних фруктів в нарізку до сумочок з лейблами Lui Vittone, і від антикваріату до живих пухнастих друзів. Ціни західним споживачам здаються не просто смішними, а дуже смішними, так що побувати серед торгових рядів Чатучака і піти без оберемків сувенірів та одягу просто суперечить науці психології.

Чатучак працює тільки по вихідним, з 7 ранку до 6 вечора. В цей час його торгові ряди, порожні в будні, перетворюються на справжнє місто в місті. Між торговими рядами знаходяться місця для йогів і музикантів, лавки з галантереєю перемежовуються зі всіляким фаст-фудом. Наїстися тут можна смачно і дуже дешево: все розмаїття тайської кухні представлено в цінах значно нижчих, ніж в будь-яких інших туристичних районах Таїланду.

Блукати по Чатучаку, закупаясь подарунками для всієї родини та друзів, можна цілий день, аж до настання темряви. Головне при цьому пам’ятати: Чатучак заповнений не тільки усміхненими торговцями, але і досвідченими кишеньковими злодіями, так що цінні речі та документи краще залишити в готелі!