Село Архангелос

221

На острові Родос є велике селянське поселення серед оливкових гаїв і апельсинових дерев. Це поселення таке ж давнє, як і підноситься над нею середньовічний замок XV століття. Це одне з небагатьох місць в Греції, де зберігся традиційний спосіб життя і народні вміння. Подорож в Архангелос залишить незабутнє враження про життя на острові.

Лише в тридцяти кілометрах на південь від столиці жителі Родосу Архангелоса живуть так само, як і їх предки кілька століть тому. Це один з найбагатших сільськогосподарських районів, що поставляє продукцію всьому острову. Село потопає у великих апельсинових і лимонних плантаціях, оливкових гаях і виноградниках. Між роботами в полі місцеві жителі займаються виготовленням килимів ручної роботи і взуття з козячої шкіри. Обов’язково купіть на пам’ять щось з місцевої кераміки.

Навіть звичайна прогулянка по Архангелос принесе чимало приємних вражень. Всі будинки поселення розфарбовані в різні кольори, від чого буйство фарб з першого погляду може приголомшити. Зупинитися можна в одному з таких різнокольорових будиночків, який по суті є сімейним підприємством з усіма зручностями.