Село Омодос

0
5

Мальовнича кіпрська село, розташована в 42 км на північний захід від Лімассола. Відома далеко за межами Кіпру своїми виноробними і монастирем Святого Хреста.

Село Омодос являє собою невелике поселення в гірській місцевості всередині острова Кіпр. За історичними даними заснована вона на місці поселення під назвою Купетра. Приїжджають сюди туристам екскурсоводи розповідають легенду про руйнування Купетры в ході військових дій і на підставі Омодоса. Як водиться, і тут не обійшлося без втручання жінки. Омодос славиться своїми виноробними. Крім відомих марок вина «Командария», «Херолимо», «Линос», тут також виготовляється кіпрська горілка «Зіванія», а щороку в серпні проводиться винний фестиваль. А ще варто спробувати місцеві солодощі і випічку.

Також ця село відома завдяки монастиря Святого Хреста, де знаходяться мощі: чесна глава святого Апостола Пилипа, частинки мощей святителя Миколая Чудотворця, великомучениці Варвари Великомучениці Марини і деяких інших відомих і шанованих в Росії святих. У селі розвинений агротуризм: кожен охочий може зняти тут будиночок на будь-який термін.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here