Східний флігель Адміралтейства

0
1

До початку XIX століття первісна архітектура будівлі Адміралтейства перестала відповідати його статусу «центрального» будівлі. Справа в тому, що три головні магістралі, включаючи Невський проспект, променями сходилися до нього. І ось, в 1806-1823 роках видатний архітектор А. Д. Захаров, який займав посаду головного архітектора Морського відомства, розробив проект реконструкції будівлі.

Створюючи нове, монументальна будівля Захаров зберіг конфігурацію плану передувала споруди. Будівлю було перебудовано майже повністю, і після реконструкції стало являти собою два корпуси, між якими проходив Адміралтейський рів. У зовнішньому корпусі розташовувалися адміністративні установи, а у внутрішньому, як і раніше, базувалися виробничі майстерні.

Основною ідеєю нового проекту стала тема слави російського флоту. Це підкреслює декоративне оздоблення головного корпусу і флігелів. Фасади декоровані пристінними скульптурними групами, витонченими колонами. У вечірній час включається підсвічування, яка підкреслює виразність архітектурних форм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here