Соборна площа в Одесі

0
11

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 1 267

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Одеська соборна площа розташувалася в самому серці цього чудового міста. Знаходиться вона на перехресті Садової, Преображенської і Дерибасівської вулицями. З самого свого заснування ця площа грала головну роль в Одесі. Саме тут проводилися всі найбільші церковні та міські свята.

У середині площі височіє Спасо-Преображенський кафедральний собор. У його честь і було названо площу. Будівля була побудована ще в 1795-му році. Вона примітна не тільки своєю архітектурою, але і масштабністю. Собор вміщав до 12 тисяч чоловік одночасно. У 1936-му році собор був зруйнований, а в 1999-му році – повністю відновлений.

На північній частині площі височіє бронзова статуя Михайла Семеновича Воронцова, князя, який з 1823-го року був губернатором Новоросійського краю. Він прославився як відомий державний діяч і як учасник багатьох військових кампаній.

На сьогоднішній день на Соборній площі гості можуть подивитися і придбати чудові картини одеських художників. Тут же можна буде замовити і свій власний портрет, шарж або малюнок. Велика кількість сувенірів вражає своїм асортиментом і цінами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here