Спа-центр «Salma SPA»

34

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 20 411

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Доброго часу доби! В цьому році, відпочиваючи в Єгипті, ми відвідали Спа-центр «Salma SPA» і залишилися ДУЖЕ задоволені. В перший же день ми відвідали сауну — добре розігрілися, підготували свою шкіру до зустрічі з задоволенням, потім хамам, дуже сподобалася чудова процедура-«мильна подушка»-це супер, цілковите блаженство, лежали на розпеченому кам’яному колі і насолоджувалися, відчули, що заново народилися, потім чудовий пілінг всього тіла, потім ми балділи в джакузі, пили смачний чай на травах…
Окремо хочу розповісти про масаж. Були удвох з мамою і кожна з нас брали за курсом масажу (10 сеансів) шийно-комірцевої зони. Масажисти Майкл і Самах -просто молодці, у них золоті руки. Масаж роблять з ароматичними маслами, запах від яких залишається на весь день. За 10 сеансів нас поставили на ноги, хоча ефект від масажу ми відчули вже після третього сеансу! Їм величезне спасибі.
Ще дуже сподобалася атмосфера у спа-центрі: приглушене світло, аромат пахощів, повільна приємна музика. На ресепшне вас зустрічає адміністратор, видають великий махровий рушник, потім ви проходите в роздягальню, там є шафки, де можна залишити свої речі. З собою потрібно взяти тільки купальник і сланці. Хочу зазначити, що в салоні ідеальна чистота!
В останній день масажу ми вирішили побалувати себе шоколадної маскою на все тіло: після неї шкіра стає більш м’якою, засмага виглядає більш насиченим і тримається довше.
Індивідуальний Трансфер, завжди вчасно, комфорт-на висоті! Величезне спасибі керівництву «Salma SPA» за організацію, хороший персонал і прекрасне ставлення до нам, клієнтам, за те, що змогли створити таке райське, затишне містечко, де забуваєш про все і просто розслабляєшся!
Окреме спасибі представнику спа-центру Ларисі, яка відповість на всі запитання російською мовою.
Бажаємо Вам завжди багато клієнтів, процвітання та успіхів! Обов’язково приїдемо ще раз, а так само будемо рекомендувати друзям і знайомим.