Спортивна камера GOPRO Hero 4 Black Edition дозволить Вам зняти повноцінний репортаж про спортивних змаганнях або Ваших досягненнях, такої високої якості відео яке вразить Вас і Ваших близьких

Як вибрати gopro black edition
Спортивна камера GOPRO Hero 4 Black Edition дозволить Вам зняти повноцінний репортаж про спортивних змаганнях або Ваших досягненнях, такої високої якості відео яке вразить Вас і Ваших близьких. Вам не варто турбуватися, що відео буде з перешкодами або розмитою картинкою, стабілізатор зображення розрівняє кадр і ліквідує будь-які похибки, які можуть виникнути при зйомці в русі або коливаннях камери.Чіткість і деталізація зображення , дуже плавна зміна кадрів, варто того, щоб опублікувати відео в своєму блозі і поділитися нею з друзями відразу ж після зйомки, використовуючи Wi-Fi.
Токож хочемо вам порекомендувати gopro black edition
Спортивна камера GOPRO Hero 4 Black Edition з 12 мегапікселями (Mpx) зробить дуже якісні і чіткі знімки спортивних змагань або Ваших пригод, які буде не соромно опублікувати в соціальних мережах або просто зберегти в особистому архіві. Фотоматрица CMOS зафіксує зображення і поліпшить його якість. З такою матрицею екшн камера буде економніше споживати заряд акумулятора, що дуже важливо для серійній зйомці. Камера GOPRO Hero 4 Black Edition захопить найбільш хвилюючі моменти у Вашому житті!
Зробити серію якісних фотографій, щоб пильніше розглянути деталі та окремі епізоди, дозволяє режим серійної зйомки екшн камери GOPRO Hero 4 Black Edition.
Спортивна камера GOPRO Hero 4 Black Edition повністю готова для зйомки в суворих умовах, т. к. має водостійкі корпусом, який не пропускає вологу ні від бризок або крапель води. З таким захистом залишаться цілими і камера, і запис.
Екшн камера GOPRO Hero 4 Black Edition зможе знімати набагато довше і зберігати більший обсяг відео і фото файлів, ніж звичайні камери, завдяки карті пам’яті в 64 GB. Вона також дозволить швидко перенести всі зберігаються в камері дані на Ваш ноутбук або планшет.
Швидко перенести відеозапис або фотографії для обробки або перегляду екшн камери GOPRO Hero 4 Black Edition на свій комп’ютер, Ви зможете завдяки виходу USB. У той час як HDMI дріт, підключений до камери, дозволить продемонструвати відео у високому дозволі на широкому екрані телевізора.