Станція метро Комсомольська

0
11

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Транспортні об’єкти
>
Станція метро «Комсомольська» відноситься до Кільцевої лінії метрополітену Москви. Розташовується вона між станціями «Курська» і «Проспект Миру» під Комсомольської площею, в Красносельском районі міста Центрального адміністративного округу.

Станція була побудована в 1952 році. На «Комсомольській» знаходиться перехід на однойменну станцію Сокольницької лінії метро. Станція має наземний, загальний для обох платформ вестибюль під куполом, прикрашеним фігурними рельєфами, люстрами і торшерами. Тут розташований вхід з Комсомольській площі, вихід на площу між Ленінградським і Ярославським вокзалами, а також підземний вхід з цих вокзалів.

«Комсомольська» являє собою яскравий приклад сталінського ампіру, який відрізняється помпезністю, грандіозністю, поєднанням елементів московського бароко і класицизму. За задумом авторів, станція повинна була стати одним з найбільш жвавих транспортних вузлів Москви — своєрідними воротами міста. Оформлення залу виконано в тематиці боротьби за незалежність руського народу і включає мозаїчні панно з коштовного каміння і ліпнину.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here