Станція метро Кузьминки

89

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Станція «Кузьминки» відноситься до Таганско-Краснопресненській лінії метрополітену Москви. Розташовується вона між станціями «Рязанський проспект» і «Текстильники», в столичному районі Кузьминки. Відкриття станції відбулося в 1966 році, назву було дано за однойменним районом, у якому вона знаходиться.

На станції є 2 підземних вестибюля, які ведуть у підземні переходи, розташовані під Волгоградським проспектом. Через перший вестибюль здійснюється вихід на Зеленодольскую вулицю і Волгоградський проспект, через другий — на вулиці Жигулівська, Маршала Чуйкова, а також на Волгоградський проспект.

Конструкція «Кузьминок» являє собою трьохпрольотну колонну станцію дрібного (глибиною 8 метрів) закладення. Це одна з найбільш завантажених станцій у метрополітені міста. Для того, щоб частково розвантажити «Кузьминки», вранці, у годину пік, сюди відправляють порожні поїзда без зупинок на станціях «Рязанський проспект» і «Вихіно».

80 колон із залізобетону, розташовані на платформі в ряду, облицьовані білим мармуром. Підлога покрита червоним і сірим гранітом. На стінах розміщені литі барельєфи, що зображують тварин лісу.