Станція метро Охотний ряд

197

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Станція «Охотний ряд» знаходиться на Сокольницької лінії метрополітену Москви, між станціями «Бібліотека імені Леніна» і «Луб’янка», у Тверському районі Центрального адміністративного округу міста. «Охотний ряд» є найближчою до Червоної площі станцією метро. Вона була відкрита в 1935 році у складі 1-го пускового ділянки. Це єдина столична станція, яка перейменовувалася 4 рази.

По ескалаторах в центрі залу і через суміщений східний вестибюль, звідки є вихід на Театральну площу, здійснюється перехід на станцію «Театральна» Замоскворецької лінії. Через західний підземний вестибюль відбувається вихід на Манежну площу, а також у підземний перехід під площею.

«Охотний ряд» – найдрібніша станція глибокого закладення – 15 метрів. На момент будівництва вона була найбільшою станцією глибокого закладення в світі. Конструкція «Охотного ряду» являє собою пилонную трехсводчатую станцію, побудовану «німецьким способом». Східний аванзал прикрашає мозаїчний портрет Карла Маркса – з 1961 по 1990 роки станція називалася «Проспект Маркса» за однойменним проспекту. Тут проходили зйомки художнього фільму «Москва сльозам не вірить».