Старе місто Порто

0
10

Порто — це другий за величиною місто в Португалії, колишня її столиця і один з найбільших портів країни. Від імені розташованого на правому березі річки Дору, Порто, пішла назва всієї держави, а також всесвітньо відомого напою — портвейну.

Гуляючи по лабіринту вулиць і провулків Старого міста Порто, можна побачити жовті і червоні будинки, зберегли середньовічний колорит. На пагорбі знаходиться Кафедральний собор Sé, побудований в XII столітті як охоронне святилище-фортеця. З його тераси можна налагодитися приголомшливим видом на місто. На вуличці, що огинає східну частину собору, можна побачити частину першої міської середньовічної стіни. Тут же, поруч з собором,можна помилуватися величною Єпископським палацом в стилі бароко, побудований в XII столітті.

Але Порто — це не тільки історичне Старе місто. Це ще і сучасні райони з торговими центрами, метро, безліч музеїв, численні кафе і ресторани, найбільший в Португалії університет. А також шість чудових мостів, серед яких такі відомі, як міст Королеви Марії Піі, міст Короля Луїша I, міст Понте-да-Аррабіда.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here