Стіни-руїни на Мамаєвому кургані

0
11

Стіни-руїни на Мамаєвому кургані знаходяться в місті Волгограді. Це один з основних елементів знаменитого меморіального комплексу, спорудженого в пам’ять про трагічні події Великої Вітчизняної війни.

Меморіал, який представляє з себе горельєф, передає весь трагізм і біль народу, який захищав рідну землю. У зображених на двох меморіальних стінах епізодах зображені сцени з життя Сталінграда, в районі якого проходили одні з найбільш запеклих боїв Великої Вітчизняної війни. Особливо вражає реалізм, передає вирази облич солдатів. Емоційність сцен горельєфів доповнюють висічені в камені фрази, наповнені стійкістю і істинним патріотизмом.

Одним з найбільш відомих елементів меморіалу є фігура снайпера Василя Зайцева, історія якого була неодноразово описана в повоєнних книгах і фільмах. Динамічність сцен підкреслюється манерою скульпторів, вираженої в переважанні на горельєфи стрімких ліній. Це місце занурює відвідувача в атмосферу тих героїчних років, а звучить з динаміків фонограма доповнює загальне враження від відвідування меморіалу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here