Таймс сквер

0
3

Площа в центральній частині Манхеттена в місті Нью-Йорку в США, розташована на перетині Бродвею і Сьомої авеню. Одна з найбільш популярних і часто відвідуваних місць в Нью-Йорку. Щороку тут буває близько 40 мільйонів туристів.

Аж до початку XX століття цей район вважався сільською місцевістю. Тут розводив коней голова міського ополчення Джон Скотт. Через кілька років, в 1904 році тут було відкрито офіс газети «Нью-Йорк Таймс», район почала розвиватися, і вже через місяць тут з’явилося перше неонове рекламне оголошення. Так почався розвиток Таймс Сквер. У 1913 газета переїхала в нове приміщення, але це вже не позначилося на популярності площі. По мірі зростання Таймс Сквер ставала економічним і культурним центром. Тут відкривалися нові офіси, будувалися театри і готелі.

Сьогодні площа з її величезними неоновими вивісками, магазинами і діловими центрами є одним із символів Нью-Йорка. На Таймс Сквер розташовані найвідоміші магазини, ресторани і кінотеатри, а також офіси найбільших компаній світу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here