Театр Сучасник

271

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Московський театр «Современник» розташований в Басманному районі Москви. До 1974 року театр розташовувався на площі Маяковського в колишньому будинку Московського театру Естради, в якому в свій час був ресторан «Альказар». Пізніше будівлю було знесено і зараз на цьому місці розташована стоянка для автомобілів.

Сьогодні театр «Сучасник» знаходиться на Чистопрудному Бульварі. Будівля, було побудовано на початку XIX століття за участю архітектора Клейна. До переїзду сюди театру воно було кінотеатром «Колізей». У 2003 році був прибудований культурний комплекс «Бульварне кільце» з восьми поверхів. На перших поверхах прибудови була створена «Інша сцена», що налічує двісті місць. Дизайнером внутрішніх приміщень і зовнішнього вигляду «Іншої сцени» став художник Боровський.

Ініціаторами створення театру «Современник» виступили молоді актори. Група стала першою, хто після смерті Сталіна, під час так званої відлиги ” (1956 рік), позиціонувала себе, як художній колектив і відстоювала свої творчі інтереси.

Першими членами театральної трупи стали Олег Єфремов, Ігор Кваша, Галина Волчек, Євген Євстигнєєв, Віктор Сергачев та інші. Перший спектакль, який був показаний глядачам 15 квітня 1956 року, називався «Вічно живі». Цей день став вважатися днем народження театру «Сучасник». Пізніше на основі спектаклю зняли фільм «Летять журавлі», що отримав приз на Канському кінофестивалі.