Терми

72

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 1 468

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Грецький острів Кос зовсім невеликий, але вельми популярний серед туристів. Особливу славу принесли йому термальні сірчані джерела, що вириваються прямо зі скель на південно-східному узбережжі.

В 10 кілометрах на південь від Коса, столиці острова знаходиться відомий пляж з термальними джерелами і чорним вулканічним піском. Це одне з рідкісних місць, де гаряча вода виливається прямо в море, утворюючи в прибережній лагуні дивовижний коктейль води морської та мінеральної. Якусь подобу невеликого дрібного басейну, відгородженого від моря великими каменями, дозволяє приймати водні процедури, розслабляючись і оздоравливаясь одночасно. У самий високий сезон тут багато туристів, і всі, звичайно, хочуть полежати в запруде. Але, якщо ви проявите невелике терпіння, то зможете переконатися: лежачі місця в імпровізованій ванні звільняються швидко – вода досить гаряча і подовгу перебувати в ній і некомфортно, і навіть небезпечно для здоров’я.

Саме чудове при відвідуванні цих місць – можливість зануритися у води термальних джерел, а потім переміститися для відпочинку на пляж по сусідству — берегова смуга тут довга і малолюдная.