Торговий комплекс Балі Колекшн

104

Торговий комплекс «Балі Колекшн» в Нуса Дуа — великий молл під відкритим небом, на території якого зібрані магазини відомих брендів, ресторани і сувенірні лавки. У «Балі Колекшн» ходять автобуси з усіх великих готелів міста.

«Балі Колекшн» – це, насамперед, величезна територія під відкритим небом, зайнята невеликими магазинами і ресторанами. Будиночки-магазини утворюють справжній торговий місто, вулиці якого прикрашені екзотичними рослинами і фонтанами. Неподалік від входу в комплекс знаходиться гонг миру – величезний металевий гонг із зображенням символів і атрибутів основних релігій світу.

У «Балі Колекшн» можна придбати різноманітні сувеніри, в тому числі і знамениті роботи балійських майстрів по обробці дерева. Тут же знаходяться магазини брендового одягу, ювелірних прикрас і косметики. Ціни тут вище, ніж в інших магазинах міста, однак це не відлякує численних покупців.

Окремо варто відзначити величезна кількість ресторанів, в яких можна спробувати їжу з усього світу. У «Балі Колекшн» є італійські, португальські, турецькі і, звичайно, азіатські ресторани.