Третій двір Празького граду

0
9

Третій двір Празького Граду — історичної фортеці в Празі – столиці Чехії, резиденції чеських правителів цікавий своїми архітектурними та історичними пам’ятками і є найстарішим з трьох дворів. На думку археологів, перша фортеця на цьому місці з’явилася ще в IX столітті, а поселення існували тут ще до нашої ери.

На території Третього двору Празького граду розташований Собор Святого Віта – готичний храм, що будувався майже шістсот років, з 1344 по 1929 роки. Церква тринефна, довжина головного нефа якої становить 124 метра, а висота Великої південної вежі 96,5 метрів, багато прикрашена скульптурами, кам’яними і бронзовими рельєфами.

Також тут можна побачити Меморіал жертвам Першої світової війни, виконаний з мракотинского граніту і має висоту 16 метрів, і статую святого Георгія, яка була відлита в 1373 році і є самим древнім кінним пам’яток в Центральній Європі. Третій двір Празького граду переходить в Площу святого Георгія, на якій розташовані Старий Королівський палац, Монастир і Базиліка святого Їржі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here