Центральний пляж Піцунди

118

Піцунда – абхазький курорт, відмінно зарекомендував себе ще з часів Радянського Союзу. І більшість здравниць міста, сьогодні зустрічають гостей Чорноморського узбережжя Кавказу, родом саме звідти – із СРСР. Це означає, що відпочинок на мисі Піцунда цілком «бюджеті», тобто по кишені більшості середньостатистичних туристів.

Центральний пляж Піцунди знаменитий чистою прозорою водою і повним набором відповідних поняттю «літній пляжний відпочинок» послуг і розваг. Традиційні стаціонарні «грибочки» від сонця і прокатні парасольки, кабінки для переодягання і прісний душ, шезлонги і плавальне спорядження, водні атракціони і кафе-бари-ресторани покликані забезпечити безтурботне проведення часу і створити комфортабельні умови гостям чорноморського міста.

Центральний пляж, як і більшість ділянок узбережжя, дрібногальковий. Але на відміну від інших, він найбільш упорядкований і, як наслідок, у розпал сезону відпусток найбільш численний. Якщо ви прагнете до самоти, то варто трохи віддалитися від центрального пляжу на захід чи схід, і ви опиняєтеся на тихих і практично безлюдних пляжах, покриті галькою і піском.