Відпочинок в хорватії

262

Пляжний туризм в Хорватії

Незважаючи на те, що пляжний туризм в Хорватії почав свою історію ще в xix столітті, багато туристів відкрили для себе відпочинок в цій дивовижній країні зовсім недавно. Після спаду, який пережив туризм в Хорватії в 1990-их, країна знову зробила ставку на туристичну галузь і за короткий час стала одним з найпопулярніших напрямків для порівняно недорогого, але дуже якісного відпочинку. Кращі курорти Хорватії чекають гостей з усіх куточків світу в будь-який час року.  Також хочемо вам порекомендувати www.otpusk.com пляжний туризм в Хорватії .

Шанувальникам пляжного проведення часу безсумнівно припадуть до душі такі курорти Хорватії, як Дубровник, Водиці, Башка вода, Трогир, Макарська, а також численні курорти півострова Істра. Білосніжні піщані пляжі, величні скелі, мальовнича природа, чисте повітря, ласкаве тепле море з пологим входом у воду – тури в Хорватію безсумнівно стануть відмінним варіантом для сімейного відпочинку з дітьми. Літо тут дуже тепле, але не спекотне, навіть в самий розпал літнього сезону. Ідеальним часом для пляжного відпочинку з дітьми вважається червень, коли море вже досить прогріте, а температура повітря є оптимальною для малюків.

Не нудно буде в Хорватії і тим, хто спокійному пляжного проведення часу віддає перевагу відпочинок екскурсійний. Старе місто Дубровника, загреб, де гармонійно уживаються давня і сучасна архітектура, старовинний Пореч, дивно чарівна Рієка, харизматичний Ровень – це лише мала частина списку всіх місць, які неодмінно варто відвідати допитливим туристам. Хорвати дбайливо зберігають історію своєї країни, а всі пам’ятники культури і архітектури знаходяться під захистом держави.

Ну а прихильників зимового відпочинку чекають хорватські гірськолижні курорти Слеме і Платак. Зрозуміло, не можна поставити ці курорти в один ряд зі знаменитими альпійськими схилами. Зате для новачків це буде ідеальним місцем для вдосконалення своїх навичок. Хоча і досвідчені гірськолижники зможуть підібрати собі трасу за смаком.

Відпочинок в Хорватії ціни 2021

Ціни на відпочинок в Хорватії 2021 приємно вразять навіть туристів з вельми скромними доходами. При цьому рівень проживання і якість сервісу цілком здатні скласти конкуренцію більш дорогим європейським напрямками. Готелі самих різних категорій подарують комфортне проживання і любителям розкішного відпочинку, і тим, хто віддає перевагу бюджетним турам.

Пошук туру в Хорватію на нашому туристичному порталі буде не тільки швидким і легким, але і максимально ефективним. У найкоротші терміни ви підберете безліч варіантів путівок в цю чудову європейську країну, які припадуть до душі абсолютно всім членам вашої родини, незалежно від інтересів кожного з них. Наші досвідчені співробітники допоможуть вам не тільки в пошуку туру в Хорватію, який буде відповідати всім вашим вимогам і пристрастям.

Центральний ринок Будапешта

Добре, 5/5