Туристичний центр Етносвіт

93

Культурно-освітній туристичний центр «Етносвіт» — унікальна й по-своєму приголомшливе місце на карті Росії. Тут втілена спроба зібрати в одному місці все різноманіття світу, щоб на власні очі побачити, чим ми відрізняємося один від одного і що у нас спільного. Це один із способів дізнатися і полюбити той світ, в якому ми живемо.

Тут діє дуже простий принцип: кожен, хто приїжджає сюди, має можливість побути в шкурі» якогось народу. Этнодворы народів і країн, які становлять центр, — це автентично відтворені господарства, де до найдрібніших дрібниць повторені справжні предмети побуту, життя, господарства того чи іншого народу. У такому этнодворе обов’язково живе хранитель традицій, який зможе найбільш достовірно познайомити з мудрістю свого народу, з його звичками, світоглядом і традиціями. Фольклор, народні пісні, ремесла, свята, народна кухня та оздоровчі процедури допоможуть йому в цьому.

Основний принцип «Этномира» — це рівність культур. Передбачається, що в найближчому майбутньому саме цей комплекс перетвориться на головний етнокультурний перехрестя країни. Тут будуть проходити найбільш яскраві фестивалі, карнавали, календарні свята, виставки, конференції, концерти, які безпосередньо пов’язані з традиційною культурою різних народів.