Улупинар

149

У Туреччини, недалеко від міста Кемер, розташоване мальовниче містечко, куди прагнуть поїхати багато туристів зі всього світу. Мова йде про Улупинаре – місце для відпочинку-мрії.

В першу чергу, Улупинар підходить для любителів риболовлі. Тут, в тіні пишних зелених крон, під звуки спадає з висоти прозорої води, проходить рибалка, і пікніки на річковому березі. Великих водоспадів ви тут не побачите, але мелодійні маленькі поріжки зустрічаються прямо біля обіднього столу.

Це затишне курортне містечко, розташований на схилі Олімпу. Річка бере початок у Тороських горах, вона дуже чиста, але холодна, тому купатися в ній можуть виключно загартовані люди.
Ще з давнини Улупинар славився добрим уловом форелі, яка поставляється в кращі готелі. Населення Туреччини завжди було небайдуже до риболовлі, тому це місце завжди їх притягувало. У ресторанах містечка готують найсмачнішу рибку за власними унікальними рецептами.

Відпочинок в Улупинаре не обмежується риболовлею. Туристи можуть стати частиною природи, лежачи на дерев’яному тапчані, на помості над річкою або гуляючи під деревами, які вкривають своїми кронами річку, створюючи тінисті русла-алеї. Тут є на що подивитися.