Ущелини Каппадокії

230

Каппадокія – це історичний центр Туреччини, який є пам’ятним місцем для турків. Цей регіон цікавий мальовничою природою, історичними традиціями, а також своїми ущелинами.

Ландшафт Каппадокії незвичайний. Великі пагорби і гори, засніжені вулкани, а також ущелини – все це приваблює мандрівників з усього світу. Ущелини цього дивного місця – одна з візитних карток Каппадокії, пам’ятка, якою цей край може похвалитися перед туристами.

У Угрюпе можна пройтися по печерним домівках і ущелинах, а також відвідати християнський храм. Новшехир – район, де люди, як і раніше, 500 років тому, живуть в туфових ущелинах, які переобладнані в сучасні будинки. В Гереме можна ознайомитися з музеєм, який включає в себе 30 печер-церков. Каймала – місто-підземелля, який пишається своїм 9-кілометровим тунелем. Археологи на даний момент розкопали 8 поверхів, але туристам дозволяється відвідати поки тільки чотири верхніх.

Особливим місцем є ущелина Іхлара – довгий і глибокий вулканічного походження каньйон, рівний 14 кілометрів. В ущелині зараз знаходяться храми, сполучені цілою мережею переходів.