Віденський міжнародний аеропорт Відень-Швехат

152

Віденський міжнародний аеропорт Відень-Швехат – один з найбільших і завантажених аеропортів Австрії. Розташований в 18 кілометрах на південний схід від столиці країни. За рік аеропорт обслуговує більше п’ятнадцяти мільйонів пасажирів.

Віденський аеропорт спочатку проектувався як військовий – він був побудований в 1938 році, і в той час тут була тільки одна злітно-посадкова смуга. Після Другої світової війни аеропорт модернізували вже британські влади – ними була побудована додаткова злітно-посадкова смуга, а стара була розширена, щоб приймати широкофюзеляжні літаки.

Віденський міжнародний аеропорт двічі приймав олімпійські команди, і обидва рази проявив себе з найкращої сторони. Також послугами цього аеропорту постійно користувався папа римський Іван Павло II під час своїх поїздок. А в 2008 році Віденський міжнародний аеропорт був визнаний кращим аеропортом Центральної та Східної Європи.

До 2015 року передбачається значна модернізація льотного поля – будівництво нової диспетчерської вежі і ще одного терміналу, а також прокладання залізниці прямо до аеропорту. Можна сміливо стверджувати, що після реконструкції Віденський міжнародний аеропорт стане ще зручніше для пасажирів.