Ворота Амбуаз

0
7

Ворота Амбуаз розташовані в грецькому місті Родос. Вони є частиною кута фортеці, що знаходиться неподалік від Палацу Магістрів.

Ворота були побудовані в далекому 1512 році при магістра Емері д Амбуазе. Ймовірно, це і стало причиною для такої назви воріт.

Ворота Амбуаз вважаються одним з найдивовижніших чудес військової архітектури середньовіччя. На кам’яній текстурі воріт злегка помітно зображення ангела, несучого герб магістра, який дав ім’я воріт, і герб Ордену лицарів-іоаннітів.

Старе місто Родосу по периметру оточений довгою стародавньою фортецею, яка, не дивлячись на свій вік, дуже добре збереглася. Коли на початку XIV століття іоанніти завоювали місто Родос, вони почали перебудовувати старі міські стіни часів Візантії. Але в 1489 році на острів напали турки. Після облоги лицарі зрозуміли, що чергової атаки стіни можуть не витримати. На острів були запрошені самі обдаровані архітектори тих часів для зміцнення старої стіни. Робота була зроблена: архітектори обладнали стіну за останнім словом оборонної техніки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here