Вулички Таррагони

0
11

Стародавнє місто Таррагона знаходиться на узбережжі Іспанії, в автономній області Каталонії. Історія міста починається з III століття до нашої ери. Таррагона ділиться на дві частини, Нижню і Верхню. Саме у Верхній частині, розташованої на пагорбі, знаходяться основні античні і середньовічні пам’ятки міста.

Опинившись в Старому місті Таррагони, можна побачити залишки римської стіни,на Королівській площі знаходиться Pretori Roma — римська вежа, споруди I століття. Викликають інтерес і руїни римського амфітеатру, зведеного в II столітті нашої ери. Він вміщував 12 тисяч глядачів, тут відбувалися гладіаторські бої, спортивні змагання,публічні страти. Повернувши на вулицю Sant Oleguer, можна розглянути залишки римського цирку I століття, більша частина якого розташована під землею.

Гуляючи вузькими вуличками,можна розглянути і пам’ятки пізнішого періоду. Це Башта ченців, висотою 18 метрів, збудована в 1370 році, Кафедральний собор Таррагони, який носить ім’я святої Теклы (Теклі),покровительки міста. Будівництво собору в змішаному романсько-готичному стилі почалося в 1171 році, освячений він був у 1331 році. Недалеко від собору знаходиться палац XIV століття, в яко Музей Кастельярнау. Варто також побачити будинок, розписаний Карлесом Арролой. В техніці «обман зору» на фасаді будинку зображені традиційні персонажі свят Таррагони.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here